Пост опубликован: 11.08

Вчені пропонують побудувати космічні заправні станції

Орбітальні заправки для космічних кораблів можуть з’явитися на орбіті Землі вже в найближчі роки. Це допоможе людям колонізувати Місяць і значно швидше освоїти космос. Особливо це актуально в наш час, коли ми стоїмо на порозі приватного космосу, тут є великі перспективи на майбутнє.

Група американських вчених з Массачусетського технологічного інституту запропонувала побудувати на навколоземній орбіті космічні заправні станції, на яких космічні апарати зможуть поповнити свої запаси топліва. Вчені припускають, що будівництво подібних заправок посприяє вирішенню значної кількості проблем і допоможе швидше освоїти космічний простір.

Так, наприклад, під час запуску на Місяць космічних кораблів «Аполлон» з метою економії паливних запасів, апаратів доводилося летіти з найменшим нахилом до площини місячного екватора. На даний момент, через необхідність зупинки в різних місцях Місяця, даний спосіб не подходіт.

Профессор Джеффрі Хоффман при взаємодії з колегами розробили проект дослідження супутника Землі, який заснований на установці ряду космічних заправок на навколоземній орбіті. Передбачається, що заправки будуть розташовані в спеціальних точках, в які сили гравітації рівні центробежним.

На даний момент, вчені намагаються уникнути можливих проблем, після чого мають намір приступити до поступової колонізації Місяця. Нагадаємо, що протягом нинішнього року в Австралії буде побудований дослідний центр по боротьбі з космічним сміттям. Даний центр буде розташований неподалік від Канберри, в обсерваторії Маунт-Стромло.

/>

Читайте так же:

    Оставить комментарий