Пост опубликован: 30.10

Різноманітність конструкції покрівлі

По конструкції даху поділяють на скатні і плоскі. Під скатний дах необхідно облаштування кроквяної конструкції, для її покриття потрібна більша, ніж для плоскої, кількість покрівельного матеріалу і утеплювача. При облаштуванні ж плоских дахів вище вимоги до гідроізоляції.

Плоскі дахи, в свою чергу поділяють на неексплуатовані і експлуатовані. У другому випадку необхідно забезпечити більшу міцність покрівлі, стійкість до механічних навантажень. Плоска експлуатована покрівля дає можливість зручно розмістити різне обладнання, наприклад кліматичне (вентустановки, зовнішні блоки теплових насосів), геліоколектори, сонячні батареї вiд компанії зелений тариф 2018 на ній може бути облаштований квітник, кафе, зона відпочинку, і навіть басейн.

Компанія виконує будівництво басейнів будь-якої складності і розмірів, а також реконструкцію і модернізацію використовуваних басейнів. На етапі проектування басейнів здійснюється вибір конструкції і матеріалу ванни, дизайнерської обробки, системи очищення і необхідного устаткування. На сайті компанії

Конструкція покрівлі шарувата: пароізоляція, теплоізоляція, гідроізоляція. У традиційній технології плоскої покрівлі застосовують саме такий порядок шарів, покладених на поверхню перекриття, вирівняну бетонною стяжкою. Новинкою на ринку будівельних технологій стала інверсійна покрівля, в якій шар утеплювача (пінополістиролу) розташований над гідроізоляцією. При цьому гідроізоляційний шар захищений від атмосферних впливів, ультрафіолетових променів і механічних пошкоджень.

/>

Читайте так же:

    Оставить комментарий