Пост опубликован: 07.05

Агросем – аграрна компанія для справжніх господарів

Сучасні дачники хочуть отримувати досить непоганий врожай і при цьому не витрачати багато часу і сил на обробку землі. Добитися цього допоможе така важлива процедура, як мульчування. Завдяки цьому вдається захистити грунт від шкідливих факторів і в декілька разів збільшити родючість.

Мульчування використовується для того, щоб захистити кореневу систему рослин від низьких і занадто високих температур. Також допомагає підтримувати необхідний рівень кислотності землі, адже рослини досить гостро реагують на подібні зміни. Мульчування не дозволяє проростати великій кількості бур’яну, зберігає достатньо вологи в грунті.

В землі постійно буде накопичуватись корисні елементи завдяки перегниванню мульчі. Городи будуть захищені від розмивання дощами, а сам грунт збереже свою пористу структуру, що буде дуже добре впливати на ріст і розвиток кореневих систем рослин.

Мульча може мати органічне и неорганічне походження. В якості додаткового джерела органіки можуть використовуватись компост, трава, тирса, сіно, насіннєве лушпиння, папір, торф та інше. Варто зауважити, що скошена трава в якості мульчі дозволить вирішити проблему з утилізацією таких відходів.

В окрему групу можна віднести сидерати, які використовуються для того, щоб в декілька разів збільшити родючість грунтів. Частина агрономів вважає, що досить ефективним способом мульчування може стати висадка в саду газонних трав.

Якщо розглядати неорганічну мульчу, то в такому випадку використовується поліетиленова плівка, спеціальні укривні матеріали різного походження. Городи і садки можуть засипатись невеликою кількістю мармурової або гравійної крихти.

Для того, щоб швидко очистити ділянку від різноманітних бур’янів, можна в якості мульчі скористатись старим лінолеумом, синтетичними паласами або ж непотрібними полотнищами, які використовувались для банерів. Їх достатньо на рік покласти на те місце, де господар планує зробити город і на цій ділянці більше майже не буде бур’янів.

Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка може запропонувати всім своїм клієнтам широкий вибір техніки і обладнання для обробки полів і садків. В продажі також присутні добрива та насіння від найкращих виробників у світі.

Консультанти допоможуть підібрати все необхідне та приймуть заявку у клієнта. Оплатити покупку можна найбільш зручним способом. Замовлення буде швидко доставлено в місто проживання клієнта.

Джерело: https://agrosem.ua/

/>

Читайте так же:

    Оставить комментарий