Пост опубликован: 01.11

Як виглядає іспит IELTS і як до нього підготуватися?

IELTS — це абревіатура англійської міжнародної системи тестування англійської мови — міжнародного стандарту для оцінки рівня володіння англійською мовою людей, які подають заяву на навчання за кордон або на роботу. Тест проводиться спільно трьома установами: Британською Радою, Кембриджським університетом, іспитами ESOL та IDP Australia. Іспит IELTS проводиться в двох форматах: IELTS Academic і IELTS General Training.
Після проходження IELTS Academic екзаменатори можуть подавати заявки на багато факультетів, що викладаються англійською мовою по всьому світу. Зазвичай університети вимагають від кандидатів здати тест на 6-7 балів (з 9 можливих). Тест IELTS перевіряє здатність створювати логічні аргументації і робити правильні висновки. Результати випробувань дійсні тільки протягом двох років з дати здачі. Підготується до здачі IELTS вам допоможе школа іноземних мов Language Step, в якій вас також швидко і якісно підготують до ЗНО з англійської мови.

Чому варто здати іспит IELTS?

Складання іспиту IELTS на 6-7 балів є умовою вступу до більшості англомовних навчальних закладів світу (включаючи, зокрема, Великобританію, Америку, Канаду, Австралію і навіть в деякі азіатські університети).

Цей іспит у формі IELTS General Training також потрібно від людей, які планують працювати в англомовних країнах, особливо у Великобританії, США і Канаді. IELTS прийнятий більш ніж у 10000 наукових і приватних установ в більш ніж 140 країнах. Складання іспиту IELTS також є обов’язковою умовою для емігрантів в Австралії, Канади або Нову Зеландію.

Як виглядає академічний іспит IELTS? Який формат тесту?

Академічний іспит IELTS складається з чотирьох частин (читання, аудіювання, розмовна мова і письмо), які призначені для перевірки основних мовних навичок екзаменатора. Читання, слухання і письмо відбуваються в один і той же день, без перерви між цими частинами. Розмова відбувається за кілька тижнів до або після інших частин. Результат IELTS складається з оцінок, отриманих по всіх чотирьох частинах іспиту (за шкалою від 1 до 9 балів), а також підсумкової оцінки (за шкалою від 1 до 9 балів), яка є результатом всіх частин. Тест триває близько 2 годин 45 хвилин. Іспит можна здати в письмовій формі або за допомогою комп’ютера.

Читайте так же:

    Оставить комментарий