Пост опубликован: 28.02

Вантажне таксі Київ: оптимізуємо доставку будматеріалів

При будівництві або ремонті, щоб уникнути простоїв і для злагоджених дій, важливою є чітка схема доставки будматеріалів. Така категорія вантажів при транспортуванні вимагає спеціальне вантажне таксі в Києві і особливого підходу. Це важливо і в приватному житловому будівництві, і для великих компаній-забудовників.
При замовленні вантажного таксі в Києві для перевезення будматеріалів необхідно враховувати їх специфіку:

  •  Пиломатеріали, плитка, покриття для підлоги та інші несипучі матеріали — пакуються в гофрокартон, закріплюються стяжкою.
  •  Тендітні товари — сантехніка, скло, гіпсокартон, вікна, настінні панелі, декор повинні фіксуватися за допомогою спеціальних пакувальних матеріалів, розпірних рамок і ременів.
  •  При вантажоперевезеннях будматеріалів в бочках, резервуарах використовують відповідні засоби фіксації.

Перевезення будівельної техніки

Будівельне обладнання в основному представляє собою негабаритні об’єкти — крани, бетономішалки, екскаватори, інша техніка. Від якості виконання негабаритних будівельних вантажоперевезень залежить безпечна доставка обладнання з урахуванням стану доріг. Для перевезень по місту можна замовити звичайне вантажне таксі в Києві, а для об’ємних вантажів доцільно використовувати посилені транспортні платформи і багатотонники.

Послуга вантажне таксі-Київ: особливості

При виборі вантажоперевізника будівельних матеріалів слід враховувати:

  1.  Наявність парку машин для перевезення вантажів — від невеликих вантажних таксі і фур і до спеціалізованих тралів для транспортування негабаритного обладнання.
  2.  Досвід вантажоперевезень не тільки в межах міста, але і міжміських доставок вантажними таксі з Києва.
  3.  Забезпечення страховки вантажу і повна відповідальність на всіх етапах виконання замовлення.

Компанія Давай Переедем, приміром, заповнює всі ці критерії. Вона працює на ринку вантажних перевезень Києва вже більше 10 років.

/>

Читайте так же:

    Оставить комментарий